پشتیبانی

کانال تلگرام ما
جشنواره تابستانه ۱۵ درصد تخفیف از تاریخ ۱۴۰۳/۴/۱ الی ۱۴۰۳/۵/۳۱
امروز جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
Fa | En
شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> درباره ما >

درباره ما

شرکت تهویه بلابرگ با سابقه بیش از 100 سال در طراحی و ساخت فن های خانگی ، صنعتی و اگزاست فن های خاص سفارشی ، با بهره گیری از تکنولوژی مدرن و خلاقانه آلمان و تولید طیف گسترده ای از فن های مورد استفاده در پروژه های ساختمانی و صنعتی ، محصولات خود را در بیش از 30 کشور جهان عرضه مینماید . 

تهویه بلابرگ شرکتی مشتری مدار است که طراحی و ساخت محصولات خود را بر اساس نیازمندیهای مشتریان خود در کشورهای مختلف جهان و با توجه به تلفیق شرایط آب و هوایی با کیفیت بسیار عالی و قیمت مناسب انجام میدهد . 

ماموریت بلابرگ ایجاد کردن رابطه طولانی مدت با مشتریان خود در تولید محصولات با کیفیت بالا و قابل اعتماد میباشد . 

شرکت مهندسی آروین مبردساز با 30 سال سابقه در طراحی ، نظارت و اجرای تخصصی پروژه های تاسیسات مکانیکی و الکتریکی ، نماینده انحصاری شرکت بلابرگ آلمان و نماینده Sisteven اسپانیا در ایران میباشد . 

ما تلاش داریم تا با اتکا به مدیران و کارشناسان توانمند خود علاوه بر انتقال فناوری و تکنولوژی نوین در ساخت انواع اگزاست فن های اروپایی به صنعت تهویه کشور ، خود نیز در توسعه این فناوریها گام برداریم . 

این شرکت آمادگی خود را جهت تهیه و تامین انواع هواکش های صنعتی ، ساختمانی ، جت فن های پارکینگی ، پارکینگی F300 ، لوکس خانگی ، اگزاست فن های بی صدا ، هواکش های بین کانالی و سایر اگزاست فن های درخواست شده برای پروژه های خاص را اعلام مینماید .

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد نمایندگی بلابرگ در ایران محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح