پشتیبانی

کانال تلگرام ما
امروز سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰
Fa | En
هواکش صنعتی Mix E

Inline fans

Mix E

Air capacity – up to 1190 m3/h

 

کاربرد :

فن مدل mix E  ترکیبی از فن های اکسیال و سانتریفیوژ با کارایی بالا میباشد . این مدل فن را میتوان هم برای اگزاست و هم برای هوای تازه استفاده نمود که این مدل توانایی جابجایی حجم هوای زیاد و ایجاد افت فشار بالا میباشد .

این مدل فن مناسب برای نصب در کانالها از ابعاد 355 تا 500 میلیمتر میباشد . این مدل فن مناسب برای نصب در ساختمان های مسکونی و صنعتی میباشد .

 

طراحی :

بدنه این فن ها  از ورق استیل به همراه پوشش ( کوتینگ ) پلیمری میباشد . ورق های متصل به بدنه امکان نصب فن را در موقعیت های گوناگون فراهم میکند . فن مجهز به جعبه ترمینال ضد آبی میباشد که برای وصل کردن کابل های برق جهت نصب در فضای آزاد استفاده میشود .

 

موتور :

موتور این مدل فن تک سرعته ، 4 قطبی و در دو مدل تک فاز و سه فاز موجود میباشد . علاوه براین ، فن ها دارای سنسور حرارتی میباشد که در صورت افزایش بیش از حد دما در موتور برق را قطع می نماید تا مانع از سوختن موتور گردد .

 

کنترل سرعت :

سرعت متغیر این نوع فن از طریق تریستور انجام میشود که این کنترلر از طریق تغییر دادن توان خروجی و جریان متناوب سرعت این نوع فن را کنترل میکند . کنترل سرعت یکی از آپشن های این دستگاه میباشد که به درخواست مشتری بر روی دستگاه نصب خواهد شد .

 

نصب :

این نوع فن را میتوان درون کانال در فضاهای داخل ساختمان یا بیرون ساختمان نصب کرد . کانال میتواند در هر زاویه ای نسبت به محور فن به دستگاه وصل شود . میتوان چندین دستگاه از این فن را به صورت سری برای افزایش حجم هوا و یا به صورت موازی برای افزایش فشار نصب نمود .

 

ابعاد و اندازه : 

 

 

جداول و مشخصات فنی : 

 

 

کلمات کلیدی : هواکش بلابرگ ، هواکش ، اگزاست فن بلابرگ ، اگزاست فن ، هواکش صنعتی ، اگزاست فن صنعتی ، Mix E

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد نمایندگی بلابرگ در ایران محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح